FAQs

Pytania na które chcielibyście znać odpowiedź - FAQ
Poniżej znajdziecie pytania, które najczęściej padają przed zawarciem umowy.  Jeśli wśród nich nie znajdziecie pytań, które chcielibyście zadać, proszę napiszcie do mnie używając formularza kontaktowego na mojej stronie. Odpowiedzi możecie spodziewać w przeciągu 24h, ale zazwyczaj robię to tak szybko jak to jest możliwe.        
Jaki jest koszt usługi ?
Koszt usługi wyliczany jest na podstawie zakresu usług jaki Was interesuje. Aby poznać dokładką cenę,  proszę prześlijcie zapytanie poprzez formularz kontaktowy, uzupełniając wszystkie pola i wypisując interesujący Was zakres (np. przygotowania, ślub w kościele/USC, wesele, sesja narzeczeńska, sesja plenerowa). 
Co otrzymujemy w cenie usługi ?
Koszt usługi zawiera moją prace w dniu Waszego ślubu przez 12 godzin lub nie dłużej niż do godziny 1.00, wykonany ręcznie pod indywidualne zamówienie album tradycyjny w formacie 33x33 cm, wywołane zdjęcia w postaci odbitek do albumu, wklejenie odbitek do albumu, zdjęcia w formie plików cyfrowych w dużej rozdzielczości przekazanych na płycie CD/DVD, sesje plenerową w innym dniu po ślubie, galeria internetowa z wybranymi przez Was zdjęciami na okres 3 miesięcy i prezentacja multimedialna na życzenie, mój dojazd w najodleglejsze miejsca naszego kraju wraz z noclegiem również zawarty jest w cenie usługi. 
Kiedy należy rezerwować termin swojego ślubu?
Odpowiadam - im szybciej tym lepiej, zgodnie z zasadą "kto pierwszy ten lepszy".Pierwszeństwo do danego terminu ma para, która pierwsza wpłaci zadatek, za pomocą którego dokonuje się pełna rezerwacja Waszego terminu. Zadatek wpłacany jest gotówką podczas osobistego podpisywania umowy lub przelewem jeśli umowę podpisujemy wysyłkowo. Są również tacy, którzy najpierw wpłacają zadatek, aby zarezerwować sobie termin, a w wolnej chwili spotykamy się w celu podpisania umowy. 
Czy istnieje możliwość podpisania umowy wysyłkowo ?
Chcąc iść na rękę moim zapracowanym klientom,  bardzo często nie mającym czasu na spotkanie się osobiście lub mieszkającym w innym mieście lub kraju,  praktykuję wysyłkową formę dokonania formalności. Instrukcję sprawnego podpisania umowy na odległość wysyłam na email. 
Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową ?
Sesje plenerową najlepiej wykonać w jakimś dniu po ślubie. Bardzo często Pary Młode od razu po sobotnim ślubie wylatują na swój "miesiąc" miodowy. Z tego też wzg. plener najlepiej ustalić na któryś dzień przed wyjazdem czyli np. od poniedziałku do środy. Podczas gdy Wy odpoczywacie, ja mam już pełny materiał i przystępuję do jego obróbki. Jest to najlepsze rozwiązanie logistyczne. Często bywa tak, że po Waszym powrocie albumy są już gotowe do odebrania. Innym równie dobrym rozwiązaniem jest wykonanie sesji plenerowej w dniu ślubu. Musicie wiedzieć, że z takiej sesji powstanie nieco mniej gotowych zdjęć, a to za sprawą ograniczonego czasu na ich wykonanie. Godne uwagi dla tych, którzy nie lubią pozować, nie chcą się więcej ubierać w stroje ślubne, chcą całość zamknąć w jednym dniu lub po prostu mieszkają gdzieś daleko.